Video SEO

Video SEO

Video SEO yra viena iš naujausių mūsų paslaugų, nors ji ir nėra labai paplitusi Lietuvoje, tačiau jau randasi klientų, kurie šiam marketinginiam kanalui, skiria ypač didelį dėmesį. Įmonių reklaminiai klipai arba pristatomieji video yra įdedami į internetą ir optimizuojami taip, kad būtų randami aukštai YouTube arba kitose video saugyklose, o taip pat ir tradicinėse paieškose. Tokie video dažnai turi konkrečią užduotį – parduoti įmonės paslaugas, todėl ši paslauga pastaruoju metu labai išpopuliarėjo visame pasaulyje. Ką konkrečiai su video optimizavimu darome mes:

  • Video strategijos – parengiam kliento video medžiagos optimizavimo paieškos sistemoms strategijas, kruopščiai išanalizavę esamą rinką ir konkurentus.
  • Video aprašymas – parengiam tinkamą vaizdinės medžiagos aprašymą ir pavadinimą, kuriame yra susiję raktiniai žodžiai.
  • Video platinimas – kliento vardu platinam vaizdo medžiagą įvairiuose video talpinimo portaluose (Youtube, Vimeo ir t.t.).
  • Video nuorodų tinklas – sukuriame video nuorodų tinklą, kuris padeda puslapiui, kuriame patalpinta vaizdo medžiaga, greičiau iškilti paieškos sistemose.
  • Konsultacijos – klientas nuolatos konsultuojamas dėl esamų ir būsimų video ir populiarinimo.

Video optimizavimas yra labai svarbi paslauga tiems, kurie vaizdinę medžiagą naudoja kaip prioritetinį rinkodaros kanalą, nes vaizdinė medžiaga paprastai turi didesnį poveikį klientui, nei tekstinė. Mūsų specialistai padeda tokiems video tapti randamiems ir matomiems. Video medžiagos kūrimui galime rekomenduoti laiko patikrintas kūrybinės reklamos agentūras ir pavienius video kūrėjus.