SEO tekstai

SEO tekstai

SEO tekstai yra specifiniai tekstai, kuriuose daugiausiai dėmesio skiriama raktinių žodžių išsidėstymui. Dažnai jie nėra tokie sklandūs, kaip reklaminiai, dėl lietuvių kalbos subtilybių (linksnių, ne lotyniškų raidžių ir t.t.), tačiau tokiuose tekstuose patalpintos nuorodos gauna daugiau vertės, nei paprastai. Optimizuoti paieškos sistemoms tekstai yra tam tikro ilgumo, nes tam tikromis situacijomis per mažai teksto gali neigiamai įtakoti nuorodos ir puslapio vertę. Ką konkrečiai su tekstais daro mūsų specialistai:

  • Optimizuotų tekstų strategija – parengiame tekstų rengimo strategiją, kuri nusako, kokie tekstai bus rengiami, kokiu stiliumi bus rašomi, kokiais kanalais platinami ir t.t.
  • Raktažodžiai – parenkami efektyviausi raktiniai žodžiai, kurių dažniausiai ieško lankytojai. Ji paprastai tarnauja straipsnių temų nustatymui.
  • Optimizuotų tekstų rengimas – parengiam reikalingus tekstus tiek pačiam puslapiui, tiek nuorodų tinklo plėtimo priemonėms – įvairiems straipsniams.
  • Redagavimas – redaguojam turimus optimizuotus tekstus pagal esamą situaciją, siekdami atrasti geriausią raktinių žodžių santykį tekste ir tokiu būtu pakilti paieškose.

Visi tekstai yra rašomi profesionalių rašytojų. Nuo biudžeto priklauso straipsnių tekstų ir straipsnių kokybė, bei atlikimo greitis. Optimizuotas turinys yra kuriamas tokiomis temomis, kurios yra susijusios su kliento puslapio informacija ir veikla, tokiu būdu užtikrinama, kad nuorodos, patalpintos tokiuose tekstuose būtų kokybiškos.