SEO paslaugos

SEO paslaugos

SEO paslaugos – tai internetinės rinkodaros priemonė, kuri padeda Jūsų įmonės tinklalapiui būti labiau matomu internete. Šių paslaugų pagalba Jūsų verslas bus lengviau surandamas tokiose paieškos sistemose kaip Google, Yahoo, Bing. Norime pasidalinti informacija apie SEO paslaugas su visais lankytojais ir klientais. Dažnai daugelis yra girdėję, kas tai yra, tačiau gandai ne visada būna teisingi, o dažnai informacija apie paslaugas gaunama iškreipta, hiperbolizuota arba net apgaulinga. Esame įsitikinę, kad Klientas privalo žinoti, kas jas sudaro, kad galėtų geriau suprasti šios rinkos esminius dalykus. 

Paieškos sistemų principai

Paieškos sistemos vadovaujasi tam tikrais universaliais principais ir kriterijais, kuriuos atitinkančios interneto svetainės parodomos aukštai tarp visų rezultatų. Jei vadovausitės šiais principais ilgą laiką, rezultatas bus akivaizdus.

Visų pirma, puslapis turi būti techniškai tvarkingas. Tai vienas iš svarbiausių principų. Google paieškos sistema tikrina, ar puslapis yra sukurtas tvarkingai – jame nėra palikta HTML, CSS klaidų, ar veikia visos vidinės nuorodos, ar puslapio informacija greitai atverčiama. Visi techniniai dalykai yra svarbūs. Paieška mąsto taip: jei puslapis yra tvarkingas, reiškia jo savininkas su juo dirba, stengiasi palaikyti tvarką, dėl to šis puslapis gali būti kokybiškas.

Išsamus ir įdomus turinys

Kitas svarbus paieškų principas yra puslapio turinys, kuris turėtų būti nuolatos atnaujinamas. Paieškos sistemos tikrina ir teksto rišlumą, tačiau tik anglų kalba. Bet kuriuo atveju, paieška mąsto taip: jei puslapis yra užpildytas turiniu, kuris yra nuolatos atnaujinamas, turinys yra išsamus ir viešas, jame gausu iliustracijų, jis suformatuotas teisingai, žmonės juo nori dalintis, reiškia šis puslapis gali būti kokybiškas.

Puslapio turinio dalinimąsis internete

Trečias labai svarbus principas yra stebėjimas, kaip informacija apie puslapį plinta internete. Tai nustatyti galima suskaičiavus kokybiškas nuorodas į pagrindinį arba vidinius puslapius. Paieška stebi, kokį nuorodų tinklą kiekvienas puslapis turi ir atitinkamai koreguoja jo pozicijas paieškos rezultatų sąraše. Paieška mąsto taip: jei puslapis turi nuorodas, vedančias į jį iš panašios tematikos, senų ir kokybiškų puslapių, reiškia jis yra pripažįstamas, kaip savotiškas autoritetas ir gali būti laikomas kokybišku.

Puslapio turinio dalinimasis socialiniuose tinkluose

Tai naujausia tendencija, kuri papildo puslapio turinio dalinimąsi internete – stebimi socialiniai tinklai ir tai, kuriuos puslapius žmonės dalinasi neragindami savo draugų. Paieška mąsto taip:  jei keli žmonės pasidalino puslapį su savo draugais, o tie – su savo ir t.t., reiškia puslapio turinys gali būti kokybiškas.

Iš ko susideda SEO paslaugos?

1.Rinkos analizė ir raktinių žodžių atranka. Pirmiausia profesionaliai išsiaiškinama, kokia yra situacija Kliento rinkoje, kas yra lyderiai, kur tarp jų yra Klientas, kokios jo galimybės patekti tarp lyderių. Tada parenkami tai rinkai būdingi raktiniai žodžiai, kurių potencialūs pirkėjai ieško. Klientas yra supažindinamas su atliktu tyrimu. Kartu siekiame išsiaiškinti, ar surinkta informacija atitinka tikrovę ir realią padėtį rinkoje.

2.SEO strategijos sukūrimas. Išsiaiškinus konkurencinę aplinką, efektyvios paieškos raktinius žodžius, paruošiame išsamią ir ilgalaikę optimizavimo paieškos sistemoms strategiją. Tai veiksmų planas, kuriame išdėstomi konkretūs veiksmai per tam tikrą laiko tarpą, kurie, mūsų įsitikinimu, padės klientui pasiekti savo tikslų – padidinti pardavimus ir populiarinti savo įmonės prekės ženklą.

3.SEO konsultacijos. Klientas dažnai labai nedaug supranta apie optimizavimo paieškos sistemoms rinką ir pasiūlytus veiksmus, todėl konsultuojame, aiškiname, kartais net mokome apie OPS ir jos pagrindinius principus. Bazinės žinios yra reikalingos tam, kad būtų sukurtas abipusis supratimas ir pasitikėjimas.

4.Puslapio analizė. SEO specialistai nėra interneto puslapio programuotojai ar dizaineriai, todėl patys koreguoti Kliento interneto puslapio negali. Tai daro puslapį sukūrę žmonės, kuriems pateikiamos konkrečios užduotys, išgrynintos po išsamios techninės analizės arba dizaino analizės. Analizė – tai dokumentas, kuriame surašyti pasiūlymai, kaip pagerinti puslapį iš techninės pusės, kad jis būtų laikomas kokybišku pačių paieškos sistemų robotų.

5.Puslapio turinys. SEO paslaugos yra glaudžiai susijusios su kokybiško turinio parengimu. Tik kokybiškas turinys gali pritraukti organišką lankytojų dėmesį ir paskatinti juos dalintis nuorodomis į Kliento puslapį tiek socialiniuose tinkluose, tiek savo puslapiuose. SEO tekstų rašymas yra viena svarbiausių mūsų paslaugų.

6.Nuorodų tinklo sukūrimas. Puslapis be atgalinų nuorodų – puslapis be ateities, o tuo pačiu ir lankytojų, bei potencialių klientų. Kokybiškos nuorodos yra būtinos kiekvienam projektui, norint pasiekti aukštesnių rezultatų paieškoje. Nuorodas gauti ar tiesiog jų nusipelnyti yra ne taip jau paprasta, todėl čia reikia patirties, profesionalumo ir kartais net kūrybiškumo. Galime drąsiai teigti, kad tai sugebame ir galime sukurti kokybiškų nuorodų tinklą kiekvienam Klientui.

7.Monitoringas. Pozicijos paieškoje nuolatos keičiasi pagal tam tikrus padarytus veiksmus – pakeistą tekstą puslapyje, atsiradusias arba dingusias nuorodas, konkurentų veiksmus. Visa tai turi būti stebima ir reaguojama į visus pasikeitimus. SEO paslaugos be monitoringo netenka prasmės, nes tik tam tikri įrankiai gali pateikti duomenis apie kilusias ir kritusias pozicijas, pasikeitusį puslapių statusą ar autoritetą. Tokius įrankius turime ir mokame jais naudotis, dėl to Klientui pateikiame išsamias ataskaitas su paaiškinimais, kaip jo puslapio pozicijos keitėsi, dėl ko taip nutiko, ir kokią įtaką tai turės bendram puslapio lankomumui, o kartais net ir pardavimams.

Visos šios septynios paslaugų grupės yra labai svarbios mūsų darbe. Tik jų visuma gali suteikti Klientui tinkamą ir kokybišką optimizavimo paslaugą. Bandymai visas paslaugų grupes atskirti ir daryti jas atskirai, kartais su skirtingais partneriais, efektyvių rezultatų neatneša – tai žinome iš savo patirties. Dėl to mūsų darbe itin svarbus tarpusavio pasitikėjimas ir supratimas, kad vientisos paslaugos, teikiamos ilgą laiką atneš norimus rezultatus ir padės įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.