Seo konsultacijos ir mokymai

Optimizavimas paieškos sistemoms kartais gali būti atliekamas ir pačios įmonės darbuotojų po tam tikrų profesionalių konsultacijų ir reikalingų mokymų. Konsultacijos paslauga nuo kitų mūsų paslaugų skiriasi tuo, kad čia pateikiame tik teorinius pastebėjimus ir patarimus, kaip geriausiai galima pasiekti rezultatų optimizuojant puslapį paieškos sistemoms, tačiau patys jokių veiksmų nesiimame. Mokymai taip pat vedami atsižvelgiant į įmonės specifiką ir darbuotojų patirtį SEO srityje.

Kas konkrečiai sudaro tokią paslaugą, kaip konsultacijos ir mokymai?

Puslapio analizė. Išanalizuojame kliento interneto puslapį ir rinką. Parengiame trumpą pristatymą.
Konsultacijos žodžiu. Susitikimo metu paaiškiname esminius puslapio trūkumus ir pateikiame konkretų veiksmų planą, kurį siūlome klientui atlikti, norint pasiekti geriausių rezultatų. Taip pat atsakome į Kliento klausimus telefonu.

Konsultacijos raštu. Bendraujame su klientu ne tik susitikimuose ar telefonu, bet ir el. paštu – atsakome į Kliento užduodamus klausimus, pateikiame konkrečius pavyzdžius, nurodome, ką reikia koreguoti ir pagerinti, norint pasiekti gerų rezultatų.

Mokymai. Suorganizuojame darbuotojų mokymus pagal tam tikras temas. Darbuotojai gali būti mokomi tiek esminių OPS principų, tiek konkrečių optimizavimo technologijų – nuorodų tinklo kūrimo būdų, SEO tekstų rašymo specifikos, darbo su socialiniais tinklais gudrybių ir t.t. Mokymai vykdomi nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus (turi būti mažiausiai vienas seminaro dalyvis).

Konsultacijos ir mokymai yra vis populiarėjanti paslauga interneto žiniasklaidos priemones valdančiose įmonėse, taip pat tose įmonėse, kurios tiesiogiai dirba su informacijos pateikimu, skelbimais. Šias paslaugas taip pat renkasi interneto puslapių kūrėjai bei interneto rinkodaros specialistai, norintys pagilinti savo žinias optimizavimo paieškos sistemoms srityje. Konsultacijos ir mokymai paruošiami konkrečiam klientui ir yra laikomasi griežto konfidencialumo politikos, nes ši informacija suteikia rimtą pranašumą prieš konkurentus.