Pardavimų puslapio optimizavimas

Pardavimų puslapio optimizavimas

Pardavimų puslapio optimizavimas (Landing Page Optimization) yra viena iš retesnių paslaugų Lietuvoje. Pardavimų puslapis yra specialus puslapis, kuris naudojamas įvairiose reklaminėse kampanijose. Pardavimams skirtas puslapis gali skirtis nuo produkto ar paslaugos aprašymo puslapio, nes jo paskirtis – kuo efektyviau parduoti. Ką konkrečiai darome su pardavimų puslapiais:

  • Pardavimų puslapio dizainas – sukuriam kelis skirtingus pardavimų puslapio (landing page) dizaino variantus. Visi jie bus naudojami siekiant išsiaiškinti, kuris jų yra efektyvesnis ir labiau skatina pirkti.
  • Pardavimų puslapio tekstas – parengiam tekstą pardavimo puslapiui, nuo kurio taip pat priklauso pardavimų sėkmė. Tekstas paprasta yra su raktiniais žodžiais, jei pardavimų puslapis yra viešas.
  • Pardavimų puslapio statistika – atidžiai stebime ir analizuojame lankytojų statistiką, pagal kurią yra sprendžiama dėl papildomų priemonių ir rinkodaros veiksmų. Taip pat kampanijos pabaigoje yra pateikiama išsami ataskaita, kurią galima susieti su įvykusiais pardavimais ir apskaičiuoti kampanijos efektyvumą.

Pardavimų puslapių optimizacija yra glaudžiai susijusi su PPC reklama ir reklaminėmis kampanijomis, kadangi jų sėkmė priklauso ne tik nuo reklamos priemonėje naudojamų tekstų, raktinių žodžių, bet ir nuo pardavimų puslapio aiškumo ir efektyvumo. Mūsų profesionalūs konsultantai geba puikiai valdyti ir analizuoti tokias reklamines kampanijas ir pardavimų puslapius.