Dizaino auditas

Dizaino auditas

Puslapių dizainas yra vienas svarbiausių puslapio sričių, kuris tiek gali padėti, tiek pakenkti pozicijoms paieškos sistemose, todėl interneto puslapio dizaino auditas yra viena iš optimizavimu paieškos sistemoms užsiimančių įmonių paslaugų, kadangi ne visi dizaino sprendimai leidžia turėti paieškos sistemoms patrauklų puslapį, pavyzdžiui, kai puslapis sukurtas naudojant Flash technologijas. Puikiai išmanydami puslapių specifiką, navigacinius sprendimus, žinodami, kaip paieškos sistemų robotai mato puslapio informaciją, galime pasiūlyti tam tikrus dizaino sprendimus, kurie patenkins ne tik lankytojų poreikius, bet ir bus priimtini paieškos sistemoms. Ką konkrečiai darome su svetainės dizainu:

  • Puslapio dizaino analizė – analizuodami konkurentus, tuo pačiu stebime jų grafinius (usability) sprendimus, todėl į šią puslapio struktūros dalį atsižvelgiama taip pat, kaip ir į kodą. Puslapio dizainas paprastai palengvina navigaciją lankytojams.
  • Kūrybinė koncepcija – pagal turimą informaciją apie prekės ženklą, paslaugas, rinkodaros kanalus, pateikiame savo pasiūlymus su tam tikra kūrybine koncepcija. Tai yra bendras spalvų ir grafinės medžiagos vaizdas, kuris nesikerta su esamu įvaizdžiu ir prekės ženklo propaguojamomis vertybėmis.
  • Išdėstymas – puslapio išdėstymas (layout) yra visos informacijos vietų schema, kurioje aiškiai matyti, kur bus navigacija, reklaminė informacija, paprastas tekstas, įvairūs socialinių tinklų įskiepiai, kontaktai, SEO tekstai, įvairios formos ir laukai.

Dirbame tik su profesionaliais dizaineriais ir tinklalapių architektais, todėl galim rekomenduoti dizainerius arba interneto sprendimų įmones, kurios užtikrins dizaino darbų atlikimo terminus ir kokybę.